Boys 13 and Under

BLUE 1 TOSH TUDOR WSC
GREEN 3 JACK VAN WAGONER OLSC
ORANGE 4 JAKE LUGENBUEHL LBSC
RED 2 TOMMY COLEMAN DLSA
WHITE 5 COLE CARILLO OLSC
YELLOW 6 BING COSBY OLSC

Girls 13 and Under

BLUE 6 HANA COSBY OLSC
GREEN 3 SAGE MCCLUNG DLSA
ORANGE 4 MADDIE MILLER-RUBALCABA WSC
RED 1 RORY ENGH WSC
WHITE 2 BROOKE OCHOA OLSC
YELLOW 5 KRISTEN FURUHOLMEN LJSSA

Junior Men 14 – 19

BLUE 5 MICK DAVEY WSC
GREEN 2 KAI TAKAYAMA OLSC
ORANGE 1 KOLBY GILCHRIST CSC
RED 3 MATHEW PERREAULT WSC
WHITE 4 RIVER CONVEY LBSC
YELLOW 6 STEFANO GRACIANO PBSC

Men 20 – 29

BLUE 2 BOBBY HASBROOK DLSA
GREEN 4 ALEX GREENE PBSC
ORANGE 1 DAVID ARGANDA OLSC
RED 3 RICKY CUNNINGHAM WSC
WHITE 6 MYLES MORRIS LJSSA
YELLOW 5 JOEY WANGENESS LBSC

Senior Men 30 – 39

BLUE 5 MATT DALTON PBSC
GREEN 1 TIM REDA HBLC
ORANGE 3 ISAAC WOOD WSC
RED 2 STEVE NEWTON OLSC
WHITE 4 JERRY SWEARINGEN OLSC
YELLOW 6 BRANDYN GARSKE OLSC

Master Men 40 – 49

BLUE 1 JOEL TUDOR WSC
GREEN 3 AARON HOLLAND OLSC
ORANGE 6 BRIAN MCEVILLY WSC
RED 5 PHIL CASTENOLLA PBSC
WHITE 4 SEAGULL PBSC
YELLOW 2 RJ HERVEY DLSA

Grand Master Men 50 – 59

BLUE 2 MIKE EMERSON CSC
GREEN 5 BRANDO BRANDELIUS PBSC
ORANGE 1 MIKE GILLARD WSC
RED 6 JEFF WARNER OLSC
WHITE 4 RUBIO SMITH DLSA
YELLOW 3 MICHAEL TAKAYAMA OLSC

Legend Men 60 – 69

BLUE 5 OZSTAR DE JOURDAY WSC
GREEN 2 MARK CALKINS DLSA
ORANGE 1 RAYMOND TURNIPSEED OLSC
RED 3 RON GREENE PBSC
WHITE 6 PABLO SMITH PBSC
YELLOW 4 GARY SAHAGEN HBLC

Super Legend Men 70+

BLUE 1 OTIS SISTRUNK CSC
GREEN 4 JIM GARRISON OLSC
ORANGE 7 JOHN MOORE OLSC
RED 6 TOM DALTON DLSA
WHITE 5 DAVE MCLEOD LJSSA
YELLOW 2 BILL STRAUSS CSC
BLACK 3 JIM LATTIS OLSC

Junior Women 14 – 19

BLUE 3 MOLLY TUSCHEN WSC
GREEN 1 AVALON GALL OLSC
ORANGE 4 AVA VERBRUGGHEN LJSSA
RED 2 TIARE THOMPSON WSC
WHITE 6 MIKYA FARNER CLSA
YELLOW 5 HANA MCEVILLY WSC

Young Women 20 – 34

BLUE 1 KAITLIN MAGUIRE OLSC
GREEN 5 MARISSA NORRIS OLSC
ORANGE 2 AMY REDA HBLC
RED 3 KASIE PERKINS OLSC
WHITE 6 LAUREN CANAVAN PBSC
YELLOW 4 SARAH GOLDSTEIN LJSSA

Women 35 – 49

BLUE 2 PHOENIX COVERLY PBSC
GREEN 5 MICHELLE MILLER WSC
ORANGE 6 LESLIE WEILENGA LBSC
RED 1 ERIKA ISAAC VILLARAZA LBSC
WHITE 4 AMY LACHICA LBSC
YELLOW 3 JANE MOLD PBSC

Senior Women 50+

BLUE 1 STACY WILLIS OLSC
GREEN 3 DENISE REPPENHAGEN CSC
ORANGE 2 KATIE CALKINS DLSA
RED 4 INDY CALLAWAY WSC
WHITE 6 ANGIE NOCHE LBSC
YELLOW 5 CARLA VERBRUGGHEN LJSSA

Shortboard Women

BLUE 6 HANA MCEVILLY WSC
GREEN 2 KASIE PERKINS OLSC
ORANGE 1 TIARE THOMPSON WSC
RED 4 LEAH CONROY OLSC
WHITE 3 CORI SCHNEIDER SDSL
YELLOW 5 NOELLE WALKER PBSC

Open Shortboard

BLUE 3 JACOB KELLY WSC
GREEN 1 MICK DAVEY WSC
ORANGE 6 GRAHAM MILLER WSC
RED 5 NILES MIKKELSEN OLSC
WHITE 4 TYLER DONALDSON LBSC
YELLOW 2 DANIEL HUGHES LBSC

Master Shortboard 45 and Up

BLUE 5 BRIAN MCEVILLY WSC
GREEN 4 PHIL CASTAGNOLE PBSC
ORANGE 1 MIKE GILLARD WSC
RED 3 DAVE HOPPER PBSC
WHITE 6 TONY COLEMAN DLSA
YELLOW 2 CHRIS M PBSC

Adaptive Surf

BLUE 2 ETHAN KAIRER CSC
GREEN 3 MARK THORNTON OLSC
ORANGE 1 CHRIS O LBSC
RED
WHITE 4 SPIKE CANE WSC
YELLOW

Stand Up Paddle Open

BLUE 5 MIKE HOECK CSC
GREEN 2 CHANCE HENDRICKS OLSC
ORANGE 1 DANIEL HUGHES LBSC
RED 6 GRANT LEE OLSC
WHITE 4 BRET CORBIN PBSC
YELLOW 3 ADAM BLOOMBERG WSC

Master Stand Up Paddle 50+

BLUE 2 TAD HODGSON WSC
GREEN 3 JEFF WARNER OLSC
ORANGE 4 BILL HARRIS OLSC
RED 5 STEVE BELL LBSC
WHITE 1 CHRIS MUKAI CSC
YELLOW 6 TONY ALVARADO LBSC

President’s Heat

BLUE 1 BING COSBY OLSC
GREEN 6 CHIP HASLEY WSC
ORANGE 2 GARY SAHAGEN HBLC
RED 3 OTIS SISTRUNK CSC
WHITE 5 MARK GALE DLSA
YELLOW 4 NICOLE DODSON SDSL

Paddle Race

1 WSC
2 OLSC
3 CSC
4 PBSC
5 LBSC

Women Stand Up Paddle

BLUE 3 NICOLE O’NEIL CSC
GREEN 6 AVALON GALL OLSC
ORANGE 5 LESLIE WEILENGA LBSC
RED 4 GAIL MATSUSHIMA LJSSA
WHITE 7 REBECCA LEOPARD SDSL
YELLOW 2 INDY CALLAWAY WSC
BLACK 4 EMMA LHUELIER WSC

Tandem

BLUE
GREEN 5 CULENETTE AND TRAVIS OLSC
ORANGE 3 JESSICA AND DAN LBSC
RED 1 DEBBIE AND MARK DLSA
WHITE 2 ILLA AND BRIAN WSC
YELLOW 4 WENDY AND RJ DLSA